Per 1 juli 2024 worden de prijzen verhoogd. Vraag uiterlijk 30 juni een offerte op, en sluit uiterlijk 15 juli een contract met behoud van de huidige prijsstelling voor 1 of 2 jaar.

Yannick Koelewijn aan de slag voor iSourcing Hub

Sinds 1 augustus 2021 is Yannick Koelewijn ons team komen versterken. Deze 29-jarige is – voor zover we eerste maand hebben mogen observeren – een geboren sales professional. Zijn ervaring met het verkopen van B2B marketing as-a-service oplossingen aan name IT managed service providers komt goed van pas.

Laatst bijgewerkt: 1 september 2021

Leestijd: 2 minuten

iSourcing Hub groeit als kool. Inmiddels hebben we al zo’n 450 IT-leveranciers aangesloten en nog eens ruim 350 ‘Researched Providers’ in kaart gebracht (die op korte termijn aangesloten kunnen worden). Dat komt niet alleen doordat we steeds meer klanten en consultants aansluiten, die vervolgens op steeds meer thema’s naar geschikte IT-leveranciers en IT-oplossingen kunnen zoeken. Het komt ook doordat ons team groeit.

Sinds 1 augustus 2021 is Yannick Koelewijn ons team komen versterken. Deze 29-jarige is voor zover we eerste maand hebben mogen observeren een geboren sales professional. Na een opleiding in toerisme wilde hij liever zelf een avontuurlijke reis maken – hij besloot de overstap tot een andere passie van hem: marketing en sales. Zijn ervaring met het verkopen van B2B marketing as-a-service oplossingen aan name IT managed service providers komt goed van pas. Dit alles zorgt ervoor dat hij de ideale persoon is om iSourcing Hub én onze klanten te laten groeien.

Yannick Koelewijn aan de slag bij iSourcing Hub

Contact

Yannick gaat zich de komende tijd vooral focussen op de leverancierszijde van ons platform. Ben je als IT leverancier aangesloten op ons platform of overweeg je een abonnement af te nemen? Wil je eens sparren over hoe iSourcing Hub jouw bedrijf kan helpen met het behalen van jullie doelstellingen of hoe je jullie portfolio zo goed mogelijk kan vertalen binnen je iSourcing Hub account? Neem dan contact op met Yannick, of plan een online sessie met hem via deze link.

Lees meer

Knowledge Partner Blog

Digitale marketing optimalisatie

Knowledge Partner Blog

Onderzoek naar inkooptrends 2024 en het belang van Early Supplier Involvement

Blog van Henk Pater

Bedankt voor alle felicitaties, maar ik wil cadeautjes!

Knowledge Partner Blog

De sleutel tot vertrouwen in de digitale wereld: Waarom Identiteitsverificatie meer is dan een veiligheidsmaatregel

© iSourcing Hub | Outsourcing Hub B.V.