Per 1 juli 2024 worden de prijzen verhoogd. Vraag uiterlijk 30 juni een offerte op, en sluit uiterlijk 15 juli een contract met behoud van de huidige prijsstelling voor 1 of 2 jaar.

Vacature Sales Development Representative

Wil jij de drijvende kracht zijn achter het succes van een groeiend bedrijf? Word je enthousiast van sales en klaar om je carrière naar een hoger niveau te tillen? Dan hebben we de perfecte uitdaging voor jou! We zijn op zoek naar een getalenteerde en gedreven Sales Development Representative (SDR) om ons team te versterken.

Laatst bijgewerkt: 13 juni 2023

Leestijd: 2 minuten

Bij ons draait het niet alleen om het behalen van successen, maar ook om het creëren van een omgeving waarin jij optimaal kunt floreren. En dat gaat bij ons een stapje verder dan bij menig andere werkgever. Bij ons werk je niet alleen vanuit kantoor of je eigen huis, maar heb je uitzicht op bijvoorbeeld de prachtige stranden van Bali of de bruisende straten van Barcelona, terwijl je jouw salesvaardigheden naar een hoger niveau tilt. Wij geloven in het belang van flexibiliteit en begrijpen dat iedereen een andere balans nodig heeft tussen werk en privé. Daarom bieden we jou de vrijheid om jouw werktijden en werklocaties aan te passen aan jouw persoonlijke behoeften. Lees snel verder wat je nog meer kan verwachten.

Wat ga je doen als Sales Development Representative?

Stel je voor: een datingsite, maar dan voor bedrijven en overheden. Dat is iSourcing Hub! We zijn een start-up met een eigenzinnige twist en een onweerstaanbare propositie. Ons B2B-matchingplatform brengt vraag en aanbod samen op een unieke manier. En nu hebben we jou nodig om ons te helpen groeien!

Je werkt zij aan zij met de oprichter van iSourcing Hub om nieuwe klanten te benaderen en hen te helpen onze geweldige tool optimaal te benutten. Maar weet je wat het mooie is? Je hoeft niet in het diepe te springen en ijskoude telefoontjes te plegen. Ons uitgebreide netwerk zorgt ervoor dat ruim de helft van de partijen die je gaat spreken ons al (deels) kent. Klinkt goed, toch?

iSourcing Hub bevindt zich in een razendsnelle groeifase en dat betekent dat er een heleboel spannende uitdagingen op je wachten. Van marketing en sales tot het optimaliseren van de klantreis en het schaalbaar maken van processen. Het hele team is continu bezig met deze vraagstukken en jij wordt daar actief bij betrokken.

Hier krijg je niet alleen de kans om veel te leren, maar ook om jouw input te geven en taken en processen te verbeteren of zelfs te automatiseren. Bij iSourcing Hub draait alles om groei, zowel voor het bedrijf als voor jou persoonlijk. Dus als jij klaar bent om een essentieel onderdeel te worden van onze bruisende organisatie en samen met ons mee te groeien, dan is dit jouw kans!

Ben jij de perfecte match voor ons?

 • Jij bent een doorpakker pur sang en laat je niet snel uit het veld slaan tijdens gesprekken;
 • Het leggen van nieuwe zakelijke connecties gaat jou moeiteloos af. Jij bent als een magneet voor potentiële klanten en weet hen te enthousiasmeren over onze diensten;
 • Als je ook nog ervaring hebt met tools zoals LinkedIn Sales Navigator, Lusha, HubSpot of Dealfront, dan is dat zeker een extra pluspunt;
 • Communicatief ben jij een echte uitblinker, zowel in woord als geschrift. Je weet je boodschap helder over te brengen en kunt anderen overtuigen;
 • Bovendien heb je al enkele jaren ervaring in het voeren van B2B-gesprekken. Je bent bekend met de ins en outs van het zakelijke landschap.

Wat zijn de voordelen van bij ons werken?

 • Een goed salaris van tussen de €2.900 en €4.000 bruto per maand, afhankelijk van jouw ervaring en achtergrond en op basis van een 40-urige werkweek (met keuze uit 32-40 uur);
 • Een aantrekkelijke bonusregeling om je inzet en prestaties te belonen;
 • Een auto van de zaak, OV-kaart of reiskostenvergoeding, zodat je comfortabel kunt reizen en jezelf kunt verplaatsen zonder gedoe;
 • Een laptop en telefoon van de zaak zodat je altijd en overal kunt werken. Werk je liever met je eigen laptop en telefoon, dan ontvang je een netto onkostenvergoeding.
 • Minimaal 28 vakantiedagen (met optie voor meer);
 • De mogelijkheid om waardevolle opleidingen en trainingen te volgen, zodat je jezelf kunt blijven ontwikkelen en groeien in je carrière;
 • Toegang tot sportfaciliteiten, zodat je fit en gezond kunt blijven terwijl je successen behaalt;
 • Flexibele werktijden en werklocaties, waardoor je jouw werk en privéleven optimaal kunt balanceren. En ja, langere tijd remote werken vanuit het buitenland of een workation is bespreekbaar en niet vreemd voor ons;
 • Een thuiswerkregeling, zodat je in alle comfort en productiviteit vanuit huis kunt werken wanneer dat het beste bij jou past.

Ga jij deze uitdaging aan?!

Herken jij jezelf in deze omschrijving? Dan kunnen wij niet wachten om kennis met je te maken! Als jij klaar bent om ons team te versterken als Sales Development Representative, dan bieden wij jou een uitdagende en dynamische werkomgeving waarin je kunt groeien en excelleren.

Grijp deze kans en laat ons zien waarom jij de perfecte match bent voor ons! Solliciteer via onderstaande knop of neem even contact met ons op via de chat of via 085 773 16 00

Lees meer

Knowledge Partner Blog

Digitale marketing optimalisatie

Knowledge Partner Blog

Onderzoek naar inkooptrends 2024 en het belang van Early Supplier Involvement

Blog van Henk Pater

Bedankt voor alle felicitaties, maar ik wil cadeautjes!

Knowledge Partner Blog

De sleutel tot vertrouwen in de digitale wereld: Waarom Identiteitsverificatie meer is dan een veiligheidsmaatregel

© iSourcing Hub | Outsourcing Hub B.V.