Vacature Junior Customer Success Manager

Ons platform groeit hard en daarom zijn we op zoek naar nieuwe mensen om ons team mee te versterken en om onze groei verder te versnellen. We noemen deze functie “Junior Customer Success Manager” en we hopen iemand te vinden die niet alleen onze klanten helpt met succes te behalen, maar ook iSourcing Hub als bedrijf helpt nog succesvoller te worden.

Laatst bijgewerkt: 2 februari 2022

Leestijd: 5 minuten

Wij zijn iSourcing Hub: een start-up met een unieke en eigenzinnige propositie. Met ons B2B-matchingplatform brengen we vraag en aanbod bij elkaar voor een breed scala aan IT-onderwerpen. Een soort ‘datingsite’ dus, maar dan voor bedrijven en overheden.

Ons platform groeit hard en daarom zijn we op zoek naar nieuwe mensen om ons team mee te versterken en om onze groei verder te versnellen. Ben jij iemand die zichzelf snel nieuwe dingen eigen maakt, dan snap je in no-time wat ons platform zo waardevol maakt en waarom het onze missie is alle bedrijven en organisaties van enige omvang iSourcing Hub te laten inzetten.

Kan je dat met enthousiasme en vol overtuiging op anderen overbrengen, ben je communicatief vaardig, maak je nieuwe situaties snel eigen, dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat zijn je taken en verantwoordelijkheden?

Je gaat nieuwe en bestaande klanten helpen door ze wegwijs te maken op iSourcing Hub en hen te helpen het platform optimaal in te zetten. Daarnaast lever je support als gebruikers vragen hebben, maar ga je samen met collega’s ook proactief bestaande klanten benaderen om hen te helpen of te stimuleren het systeem beter te benutten. Waar mogelijk ondersteun je sales- en marketingcollega’s.

De groeifase waar iSourcing Hub zich in bevindt, brengt veel interessante uitdagingen met zich mee, van marketing en sales tot verbeteren van customer/users journeys en het meer schaalbaar maken van bepaalde processen. Het gehele team is continue met dit soort vraagstukken bezig en daar word jij actief bij betrokken. Je kunt daar niet alleen veel van leren, maar ook input leveren vanuit je dagelijkse werk met als doel taken en processen te verbeteren of te automatiseren.

Wat hebben wij jou te bieden?

We bieden je niet alleen een uitdagende baan met een marktconform salaris. Een job bij iSourcing Hub zit vol extra mogelijkheden en kansen. Denk aan de ruimte om in overleg je takenpakket en daarmee ook je perspectieven aan te passen. Omdat ons bedrijf snel groeit, zijn er volop mogelijkheden om op andere gebieden bij te springen of mee te kijken, waardoor je in korte tijd veel kan leren. Voor een optimale leercurve kijken we samen continu naar wat jouw kracht is, maar ook waar je jezelf verder wilt ontwikkelen en waar je energie van krijgt.

Waar je werkt is flexibel, bij ons op kantoor (Schiphol-Rijk), thuis of misschien wel remote vanuit het buitenland; uiteindelijk gaat het om het resultaat. Leaseauto of reisbudget behoort tot mogelijkheden. We zoeken samen naar de ideale work-life-balance. Iets wat de oprichter van iSourcing Hub als surf- en snowboardfanaat ook belangrijk vindt.

Ben jij de perfecte match voor ons?

Dan kan je van onderstaande punten flink wat afvinken:

  • 1 tot 3 jaar werkervaring met HBO/WO werk- en denkniveau
  • Communicatief vaardig, waarmee we bedoelen dat je gemakkelijk communiceert via email, online meetings én telefoon
  • Je schakelt makkelijk tussen verschillende taken – je voelt je goed in een dynamische omgeving waar veel gebeurt
  • Je maakt jezelf nieuwe situaties gemakkelijk eigen – je vindt het leuk nieuwe dingen te doorgronden en bent resultaatgericht
  • Je hebt een ‘getting things done’ mentaliteit – je gaat een uitdaging niet uit de weg en ook iemand die niet direct de waarde van iSourcing Hub inziet help je verder
  • Je bent oplossingsgericht en je kunt je gemakkelijk verplaatsen in de klant of gebruiker – zo help je de klant of nieuwe gebruiker iSourcing Hub optimaal te benutten
  • Je bent leergierig en ambitieus – je wilt net als ons snel groeien en je bent iemand die ervan houdt om problemen en verbeterkansen op te pakken
  • Je voelt je verantwoordelijk en daarbij kijk je verder dan alleen je eigen werkzaamheden – ook voor de prestaties van het team en bedrijf als geheel
  • Goede Nederlandse taalvaardigheid, inclusief schrijfvaardigheid voor bijvoorbeeld het opstellen van e-mails, templates en (support)documentatie, is een must
  • Affiniteit met IT en/of met sourcing- of inkoopprocessen is een pré

Uren: 28 tot 40 uur per week
Dienstverband: fulltime of parttime
Salaris: marktconform
Plus: opleidingen, laptop van de zaak, telefoon van de zaak, gezonde lunch, sportfaciliteiten, vrijdagmiddagborrel, winstdeling, vakantiegeld, flexibele werktijden, parttime mogelijk, auto van de zaak, thuiswerkregeling, bonusregeling

Reageren?

Stuur ons een korte (!) e-mail waarin je uitlegt waarom we zeker met je in gesprek moeten. Echt, een paar alinea’s is voldoende. Voeg ook een beknopt overzicht toe met relevante ervaring (een linkje naar LinkedIn mag ook, als je het daar goed hebt omschreven). Op basis van motivatie en achtergrond nodigen we z.s.m. een aantal mensen uit voor nadere kennismaking.

© 2022 iSourcing Hub | Outsourcing Hub B.V.